Kasutustingimused

Selleks, et pakkuda Sulle parimat võimalikku kasutuskogemust meie veebilehel, kasutame me küpsiseid.

Mis on küpsis?
Küpsised on väikesed tekstifailid, mis paigaldatakse kasutaja arvutisse veebilehtedelt, mida kasutaja külastab, kui kasutaja ei ole kõigi või osade küpsiste paigaldamist oma veebilehitseja sätetes keelanud. Küpsised võimaldavad ära tunda kasutaja seadme veebilehtede külastamisel.

Milleks me küpsiseid kasutame? 
Tänu küpsiste kasutamisele saame pakkuda paremat kasutuskogemust veebilehel, näiteks aitavad küpsised meelde jätta sinu varasemaid külastusi ja veebilehel tehtud valikuid. 

Mis andmeid ja miks me veel töötleme?
Lisaks küpsistele töötleme päringuvormi kaudu saadetud andmeid, et teha Teile personaalseid hinnapakkumisi.

Kaua me andmeid säilitame?
Andmete säilitamisel lähtume piiratud säilitamise põhimõttest, mis nõuab meilt Teie isikuandmete säilitamist ainult ajavahemikul, mis on vajalik nende töötlemise konkreetsel eesmärgil. Andmeid, mida oleme kohustatud säilitama õigusaktidest tulenevalt (nt. raamatupidamisandmed), säilitame õigusaktides sätestatud nõuetest lähtuvalt.

Kes on andmete töötleja?
Andmete vastutav töötleja on Kepler Eesti OÜ ja volitatud töötleja Zone Media OÜ.

Kas küpsiste kasutamist saab keelata?
Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Täpsema informatsiooni oma veebilehitseja seadete muutmiseks leiate siit:

Chrome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: https://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta ühendust aadressil info@keplereesti.ee